top of page
996.jpg

İleri Düzey Koçluk Sertifika Programı

İleri Düzey Koçluk Sertifikasyon Programı, temel koçluk sertifikasyon programını tamamlayan ve en az 50 saat koçluk deneyimine sahip koçların,

Fakülte liderleri eşliğinde yapılan konu bazlı grup çalışmaları,

Programa katılan diğer koçlarla birlikte yapılan grup içi çalışmalar,

Fakülte Liderleri ile birlikte gerçekleştirilen bire bir ve grup mentorlukları,

Yaptıkları koçlukların fakülte liderleri ile birlikte bire bir değerlendirme süreçlerini içeren yaklaşık 6 aya yayılan derin bir öğrenme sürecidir.

Kimler Katılmalı

Uluslararası Koçluk Federasyonu tarafından onaylanmış temel düzeyde Koçluk Becerileri eğitimlerini tamamlayan tüm koçlar bu programa başvuru yapabilirler.

Eternal Coaching&Mentoring Academy Fakülte Liderleri tarafından yapılacak olan değerlendirme sürecini geçen adaylar programa katılabilirler.

Zaman Süreci ve Taahhüdü

İleri Düzey Programı yaklaşık 6 aylık bir sürece yayılır. Bu süre boyunca katılımcılar, hem program kapsamında ve program dışında koçluk sürecinde aktif bir şekilde yer almalı ve haftalık olarak planlanan öğrenme ve gelişim süreçlerine düzenli olarak katılmalıdırlar.

Bu programa başlayan koçlar, program süresince gereken tüm koşulları sağladıktan ve danışanlarla en az 50 saatlik bir koçluk deneyimini tamamladıktan sonra sertifika sınavına girmeye hak kazanırlar.

Sertifika Sınavı

· Yazılı sınav

· Sözlü Sınav

· Sınava girebilmek için, en az 50 saatlik koçluk deneyimini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

· Sertifikasyon Programına katılmak için İleri Düzey Programını tamamlamak gerekmektedir.

· İleri Düzey Programına ve Sertifikasyon Sınav sürecine katılmak ve detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page