top of page
İncil Çalışma Grubu

Koçvari Liderlik

Program Hakkında:

Genel Katılıma Açık ve Kurumlara Özel olarak düzenlenen bu program, orta ve üst kademe yöneticilerin 5C Koçluk modeli ile yapılandırılmış koçluk görüşmeleri gerçekleştirmek için  koçluk becerilerini geliştirmek,  Öz Liderlik felsefesi ile koçluk zihin yapılarını hayatlarının her alanında uygulamalarını sağlamak, bu becerilerini iş hayatlarında spesifik alanlarında ne şekilde kullanabilecekleri konusunda deneyim sağlamalarını desteklemektedir.

Kimler Katılmalı: Yönetim Becerileri Eğitimi almış, hem kendilerinin hem de ekiplerinin performanslarını  koçluk becerilerini kullanarak geliştirmek isteyen orta ve üst kademe yöneticiler.

Süre: 2 Gün

Kontenjan: 15 kişi

Program Sonunda Kazanımlar:

Katılımcılar,  Eternal Coaching & Mentoring Academy Koçluk Modeli olan 5 C Koçluk Modeli ile yapılandırılmış bir koçluk görüşmesinin tüm adımlarını basit ancak derin bir bakış açısı ile deneyimleyeceklerdir.  Öz Liderlik Koçluk Felsefesi ile yapılandırılmış koçluk görüşmeleri ile iş hayatının içinde yaşanan farklı durumlarda koçluk zihin yapısını ne şekilde kullanabileceklerini içselleştirerek, ekiplerinin potansiyellerini gerçek performansa döndürmek için sürdürülebilir bir bakış açısı kazanacaklardır.

Program Başlıkları:

  • Koçluğun tanıtımı ve diğer disiplinlerden farkı

  • Günümüzde yönetim felsefesinde koçluk bakış açısının performans artışına etkisi

  • 5C Koçluk Modeli ve Koçluk Yetkinlikleri

  • Öz Liderlik Felsefesi İle Koçluk

  • İş Hayatında Koçluk Alanları ve Koçluk Stilleri

Katılım Koşulları: Katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com adresine mail gönderebilir ya da (212) 982 39 47 numaralı telefondan Meltem Şakarcan'a ulaşabilirsiniz.

bottom of page