top of page
İncil Çalışma Grubu

Koçvari Yönetimle Geribildirim Sanatı

Program Hakkında:

Geri bildirim süreci uzun yıllardır temel bir yönetim becerisi olarak kabul edilmekle birlikte ekip motivasyonunu oluşturan en temel unsur olarak da önümüze çıkmaktadır. Kişisel ve iş sonuçlarını geliştirmek için verilen geri bildirim ancak iyi kabul gördüğünde ve kişi tarafından uygulandığından işe yarar ve sonuç getirir.

Bu programda katılımcılarımız öncelikle ‘yönetici’ olarak kendi zihin yapıları inceleyerek bu süreci güven oluşturmak için kullanmanın temelini oluşturacaklar. Böylelikle, geçmişe odaklanmak yerine gelecekte olabilecek fırsatlara yönelik ileri besleme yapmanın yaratacağı zihinsel motivasyonun farkına varacaklardır

5C Koçluk modeli yapılandırılmış ve sorumlulukların net olarak belirlendiği bir geri bildirim görüşmesinin çalışanların bireysel performansları ile birlikte takım performansına da etkilerini fark edeceklerdir.

Kimler Katılmalı: Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

Süre: 2 Gün

Kontenjan: 15 kişi

Programla ilgili detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com adresine mail gönderebilir ya da  212 982 39 47 numaralı telefondan Meltem Şakarcan‘a ulaşabilirsiniz.

bottom of page